Πρεμιέρα με Ολυμπιακό Βόλου ο Αστέρας Πετριτή

Η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής που έγινε Πέμπτη βράδυ, έφερε για τον Αστέρα Πετριτή, έναν μεγάλο αντίπαλο (τον μεγαλύτερο της κατηγορίας) τον Ολυμπιακό Βόλου, όπου θα τον αντιμετωπίσει εκτός έδρας.

25
Aυγούστου / 2016

Αναλυτικά η κλήρωση του 2ου Ομίλου που μετέχει ο πρωταθλητής Κέρκυρας:
2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Απόλλων Λάρισας-Πύδνα Κίτρους
Εθνικός Φιλιππιάδας-Νίκη Βόλου
Αμβρακία Κωστακιών-Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Διαγόρας Σεβαστής
Πιερικός-ΑΕ Ιστιαίας
Ρήγας Φεραίος-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Πετρίτη
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Θεσπρωτός

2η αγωνιστική 17η
Εθνικός Φιλιππιάδας-Απόλλων Λάρισας
Πύδνα Κίτρους-Αμβρακία Κωστακιών
Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πιερικός
Διαγόρας Σεβαστής-Ρήγας Φεραίος
ΑΕ Ιστιαίας-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός
Αστέρας Πετρίτη-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.

3η αγωνιστική 18η
Απόλλων Λάρισας-Αμβρακία Κωστακιών
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Πιερικός-Πύδνα Κίτρους
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός-Διαγόρας Σεβαστής
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αστέρας Πετρίτη

4η αγωνιστική 19η
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Λάρισας
Αμβρακία Κωστακιών-Πιερικός
Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος
Πύδνα Κίτρους-Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Διαγόρας Σεβαστής-Αστέρας Πετρίτη
ΑΕ Ιστιαίας-ΑΕ Καραϊσκάκης

5η αγωνιστική 20η
Απόλλων Λάρισας-Πιερικός
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ολυμπιακός Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πύδνα Κίτρους
Αστέρας Πετρίτη-Νίκη Βόλου
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τηλυκράτης Λευκάδας
Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Ιστιαίας

6η αγωνιστική 21η
Ρήγας Φεραίος-Απόλλων Λάρισας
Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός
Αμβρακία Κωστακιών-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Πετρίτη
Πύδνα Κίτρους-ΑΕ Καραϊσκάκης
Νίκη Βόλου-ΑΕ Ιστιαίας
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Σεβαστής

7η αγωνιστική 22η
Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Πιερικός
Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών
ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους
Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας

8η αγωνιστική 23η
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Πετρίτη
Πιερικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Ιστιαίας
Αμβρακία Κωστακιών-Διαγόρας Σεβαστής
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πύδνα Κίτρους-Νίκη Βόλου

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Λάρισας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αστέρας Πετρίτη-Θεσπρωτός
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Ρήγας Φεραίος
Διαγόρας Σεβαστής-Πιερικός
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νίκη Βόλου-Αμβρακία Κωστακιών
Πύδνα Κίτρους-Εθνικός Φιλιππιάδας

10η αγωνιστική 25η
Αστέρας Πετρίτη-Απόλλων Λάρισας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-ΑΕ Καραϊσκάκης
Θεσπρωτός-ΑΕ Ιστιαίας
Ολυμπιακός Βόλου-Διαγόρας Σεβαστής
Ρήγας Φεραίος-Τηλυκράτης Λευκάδας
Πιερικός-Νίκη Βόλου
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύδνα Κίτρους
Αμβρακία Κωστακιών-Εθνικός Φιλιππιάδας

11η αγωνιστική 26η
Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης
ΑΕ Ιστιαίας-Αστέρας Πετρίτη
Διαγόρας Σεβαστής-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πιερικός
Αμβρακία Κωστακιών-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η αγωνιστική 27η
ΑΕ Ιστιαίας-Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Καραϊσκάκης-Διαγόρας Σεβαστής
Αστέρας Πετρίτη-Τηλυκράτης Λευκάδας
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός-Πύδνα Κίτρους
Ολυμπιακός Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας
Ρήγας Φεραίος-Αμβρακία Κωστακιών
Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η αγωνιστική 28η
Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας Σεβαστής
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Ιστιαίας
Νίκη Βόλου-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους-Αστέρας Πετρίτη
Εθνικός Φιλιππιάδας-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Αμβρακία Κωστακιών-Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

14η αγωνιστική 29η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου
ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας
Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών
Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Θεσπρωτός-Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου-Ρήγας Φεραίος

15η αγωνιστική 30η
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου
Πύδνα Κίτρους-Τηλυκράτης Λευκάδας
Εθνικός Φιλιππιάδας-Διαγόρας Σεβαστής
Αμβρακία Κωστακιών-ΑΕ Ιστιαίας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Πιερικός-Αστέρας Πετρίτη
Ρήγας Φεραίος-Μαύροι Αετοί Ελευθερ.
Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός

ΣΠΥΡΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ